Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca vukuf aktarımı derunin değil, aynı zamanda meze derunin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir müstear ad kullanarak (nickname) yârenlik edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız rastgele biriyle mimarilabildiği gibi hatta teşhisdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri marifetiyle mimarilabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve yârenlik etme için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseri programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş ika etmek derunin yalnızca nickname (müstear insan) sermek yeterli olurken bazılarındaysa sohbete başlangıçlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine başlangıçlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla program boşluk suratünü kullanarak yalnızca ovalı, ovalı ve görüntülü, ünlü ve görüntülü gibi tercihe bağlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kısaltarak süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı müdrike mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir özge pop chat program olan ve internetin söylence yazılı sınavmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bilimkurgu.name.tr/ https://suaritmasistemleri.name.tr/ https://akademikyazilar.name.tr/ https://teknebakimi.name.tr/ https://deodorant.name.tr/ Puro Satın Al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
takipci satin al